Eredmények Bajnokok Ligája

A 76. percben viszont Daniele Rugani egy elkésett belépővel összehozott egy tizenegyest, amit Gerard Moreno értékesíteni tudott. Ezután persze sietős lett a Juvénak az egyenlítés, mégis a vendégek lőttek újabb gólt, amikor egy szöglet után megcsússztatott fejest a remekül érkező Pau Torres a kapuba lőtt. A kegyelemdöfést Arnaut Danjuma vitte be tizenegyesből, miután teljesen szétesett fejben a hazai csapat és De Ligt blokkolás közben kézzel ért labdába. Innen pedig már nem volt visszaút az olaszoknak, vagyis a Villarreal 4-1-es összesítéssel jutott tovább. Ezzel a két madridi csapat mellett harmadik spanyol együttesként jutott negyeddöntőbe, de ugyanígy a Chelsea is két PL-csapattal együtt ment tovább, a Manchester City és a Liverpool már korábban megnyerte a maga párharcát. Rajtuk kívül a portugál Benfica és a Bayern München nyerheti még meg a trófeát. Eredmények – Bajnokok Ligája, nyolcaddönt Lille-Chelsea 1-2 (1-1) Gólszerző: Yilmaz (38. ), ill. Pulisic (45. ), Azpilicueta (72. ) Juventus-Villarreal 0-3 (0-0) Gólszerző: Moreno (78.

Szerda este teljessé vált a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének mezőnye. A kétgólos előnnyel pályára lépő Chelsea-nek egészen addig nem is kellett körmöt rágnia az angol szurkolóknak, amíg Jorginho kezezése miatt tizenegyest nem kapott a hazai csapat. Burak Yilmaz élt a lehetőséggel, így a 38. percben már csak egy góllal vezette a párharcot Thomas Tuchel csapata. Csakhogy még a szünet előtt egyenlítettek is a vendégek. Jorginho ugratta ki tanárian Christian Pulisicet, aki higgadtan a jobb alsóba lőtt. Térfélcsere után a támadáshoz felzárkózó szárnyvédő, César Azpilicueta lőtte kapuba Mason Mount hajszálpontos, balról érkező keresztlabdáját, így a 72. percben már lényegében eldőlt a továbbjutás. Végül 2-1-re nyert a Chelsea, vagyis 4-1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé. Ennél jóval izgalmasabban alakult a nap másik nyolcaddöntője, a Juventus-Villarreal összecsapás. Ebben a párharcban ugyanis döntetlen született Spanyolországban, sokáig pedig 0-0 állt az eredményjelzőn Torinóban is.

Meghatározás Kísérd figyelemmel online, élőben a Bajnokok Ligája mérkőzéseinek alakulását! Ön azt választotta, hogy az alábbi linkhez hibajelzést küld a oldal szerkesztőjének. Kérjük, írja meg a szerkesztőnek a megjegyzés mezőbe, hogy miért találja a lenti linket hibásnak, illetve adja meg e-mail címét, hogy az észrevételére reagálhassunk! Hibás link: Hibás URL: Hibás link doboza: Bajnokok Ligája eredmények Név: E-mail cím: Megjegyzés: Biztonsági kód: Mégsem Elküldés

1. Béres alexandra edzés
  2. Deutsch Anita És Kinizsi Ottó - Kinizsi Ottó – Wikipédia
  3. Fekete body noix
  4. Déli Part Bbq Siofok Étlap - Déli Part Bbq, Siófok - Burger Blog
  5. Hazai pályán ütötték ki a BL-ből a Juventust, a Lille kettős vereséggel búcsúzott | Rangadó

Bajnokok ligája eredmények

Kedden a csoportkör harmadik fordulójával folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája. Több nagy különbségű győzelem is született – lássuk az eredményeket! FC Bruges – Manchester City 1–5 (Vanaken 81, ill. Cancelo 30., Mahrez 43. – 11-es, 84., Walker 53., Palmer 67. ) Paris Saint-Germain – RB Leipzig 3–2 (Mbappé 10., Messi 56., 74. – 11-es, ill. Silva 28., Mukiele 57. ) Porto – AC Milan 1–0 (Díaz 65. ) Atlético M. – Liverpool 2–3 (Griezmann 20., 34., ill. Szalah 8., 76. – 11-es, Keita 13. ) (piros lap: Griezmann 52. ) Besiktas – Sporting CP 1–4 (Larin 25., ill. Coates 16., 27., Sarabia 43. – 11-es, Paulinho 89. ) Ajax – B. Dortmund 4–0 (Tadics 11., Blind 25., Antony 57., Haller 72. ) Inter – Sheriff Tiraspol 3–1 (Dzeko 35., Vidal 58., De Vrij 67., ill. Thill 53. ) Sahtar Donyeck – Real Madrid 0–5 (Krivcsov 38. – öngól, Vinícius 51., 56., Rodrygo 65., Benzema 90+1. )